Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

srebro-koloidalneSrebro koloidalne skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii pod pachami i umożliwia utrzymanie świeżości. Ani dezodoranty ani antyperspiranty nie gwarantują zatrzymania powstawania nieprzyjemnego zapachu pod pachami wywołanego rozwojem drobnoustrojów w naszym pocie. Srebro koloidalne zabezpiecza przed powstawaniem przykrego zapachu. Zabezpiecza nie tylko naszą skórę, ale i bieliznę. Nano-srebro koloidalne nie plami ubrania ani nie ciemnieje w normalnych warunkach. Jest więc nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Sposób użycia srebra koloidalnego: po umyciu ciała spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Ewentualnie, jeżeli lubisz po 2-3 minutach użyć antyperspirantu, ale specjalnie nie polecamy. Najczęściej to czysta chemia.

Oczywiście srebro koloidalne ma dziesiątki innych zastosowań o których przeczytasz w opisie Srebra Koloidalnego w naszym sklepie. Zapraszamy!

Srebro koloidalne

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.