Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ovobiovita - nagrodyOvobiovita - Rewelacja z nagrodami. Od jajka do Kapsuły Życia! Pomimo przebadania i opisania kurzego jajka na 1000 sposobów, okazało się, że takie zwykłe jajko ma jeszcze swoje Tajemnice. Do tych tajemnic dobrali się polscy naukowcy z Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Jak do tej pory 5 lat pracowano nad projektem "Ovocura", w którym wzięło udział 233 naukowców, pod przewodnictwem polskich profesorów: Tadeusza Trziszki i Henryka Różańskiego.

Projekt ten, skupiony wokół kurzego jajka, jako nośnika życiodajnych substancji, zaowocował powstaniem produktu "Ovobiovita", który jako pierwszy i jedyny na świecie, zapewnia pełną odnowę organizmu na poziomie komórkowym.

Ovobiovita
Ovobiovita - Złoty Otis w kategorii
Preparaty Immunostymulujące
.
Ovobiovita - Złoty Otis w kategorii
Debiut Roku.

Oczywiście dotyczy to 2014 roku,
czyli wszystko jeszcze ciepłe.

Ciekawe!
Kliknij Ovobiovita
popatrz na etykietę.
Na honorowym miejscu napis Initium - począwszy? początek?


Czy to znaczy, że wkrótce będą następne rewelacyjne jajeczne preparaty?

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.