Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zioła szwedzkieZ przyjemnością zawiadamiamy, że poszukiwane przez naszych klientów Zioła Szwedzkie są już dostępne w naszym sklepie i to w dwóch postaciach.

1/ Bitter Oryginalne Zioła Szwedzkie w butelkach 500 i 250 ml.
Aby je znaleźć kliknij Zioła Szwedzkie

2/
Zioła szwedzkie Mieszanka 11 ziół receptura szwedzkich ziół M.Treben
Znajdziesz je klikając Zioła Szwedzkie M. Treben

Zioła szwedzkie Bitter Oryginalne Zioła Szwedzkie to preparat o unikatowej kompozycji ziół, zawierających głównie surowce goryczkowe i aromatyczno – gorzkie oraz olejki eteryczne, wpływające na procesy trawienia.

Pobudzają wydzielanie soków trawiennych: śliny, żółci i soku żołądkowego, dzięki czemu ułatwiają przyswajanie składników pokarmowych. Preparat Zioła Szwedzkie przyjęty przed jedzeniem wpływa korzystnie na apetyt.

Zioła szwedzkie Mieszanka 11 ziół.
Stosowanie pomocnicze podczas wystąpienia: Bólu i zawrotach głowy, omdleniach, Gorączki, dreszczy, Bezsenności, Bólu reumatycznego, Zmęczenia, Stanach zapalnych oczu, jaskrze, Krostek, wysypki, strupów, Bólach ząbów, Zapalenia gardła, Dolegliwości żołądkowych, wzdęciach, Obrzęków, Bólach miesiączkowych, Żółtaczki, Gruźlicy, Poparzeń, odmrożeń.

Bitter Oryginalne Zioła Szwedzkie
Zioła szwedzkie


Zioła szwedzkie
Mieszanka 11 ziół

Zioła szwedzkie

 


Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.