Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zdrowe Oleje Rzepakowe Rewelacyjne Zdrowe Oleje Rzepakowe Olandia to połączenie tradycji i nowoczesności. Tradycyjnie jak przed wiekami tłoczone na zimno, a super nowoczesna technologia to tłocznie z ziaren rzepaku, pozbawionych gorzkiej okrywy nasiennej.

Proponujemy trzy nowoczesne najwyższej jakości ekologiczne oleje rzepakowe tłoczone na zimno, które nie wymagają przechowywania i przesyłania w warunkach chłodniczych:


Olej Rzepakowy - Uniwersalny,
Olej Rzepakowy o smaku masła,
Olej Rzepakowy do smażenia.

Są to doskonałe Oleje Rzepakowe tłoczone na zimno przy użyciu nowoczesnej technologii z najwyższej jakości kiełków nasion rzepaku pochodzących z upraw ekologicznych. Tłoczenie z najcenniejszych części nasion pozwala uzyskać olej rzepakowy o wyjątkowych właściwościach.

Gotowanie z tymi olejami rzepakowymi zaspakaja zapotrzebowanie na tłuszcze w codziennej profilaktyce żywieniowej.

Olej uniwersalny - idealny do sałatek, bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3 do codziennego stosowania w kuchni
.

Olej o smaku masła - idealny do pieczenia ciast. 80 ml oleju zastępuje 100 g margaryny lub masła.


Olej do smażenia - idealny do smażenia i frytowania produktów w głębokim tłuszczu.

Oleje rzepakowe Olandia

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.