Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

CattierKosmetyki Cattier w naszym sklepie. Produkty firmy Cattier tworzone są w Laboratorium Natury i Kosmetyki pod czujnym okiem ekspertów w dziedzinie zdrowia i urody. Natura, która wielokrotnie dzieli się z konsumentami wszystkim, co korzystne, dziś oferuje Państwu firmę Cattier Labolatory. Nasza firma potwierdza swoją rangę wysokiej jakości produktami naturalnymi stworzonymi dla Państwa zdrowia i urody. Produkty firmy Cattier są w 100% naturalne, przyjazne dla skóry, łatwe w użyciu, ale przede wszystkim skuteczne.

Firma Cattier została założona w 1968r przez Pierre Cattier, był on jednym z założycieli ruchu Harmonistów. Zafascynowany możliwościami medycyny zaczął zgłębiać temat glinek oraz rozwój produktów na ich bazie. Podjął dywagacje zarówno ze strony medycznej jak i kosmetycznego użycia glinek. Pierre Cattier był zwolennikiem stosowania naturalnych i prostych składników w połączeniu z kosmetyką.

Firma Cattier to gwarancja naturalnych kosmetyków, które zostały poddane wysokiej jakości kryteriom, a także ocenie z kosmetycznego punktu widzenia.

Jesteśmy zobowiązani do umieszczania znaku BIO, na wszystkich naszych produktach. Firma Cattier jest poddana wielu rygorystycznym przepisom, które zostały opublikowane w wymogach Ekologii i Kosmetyki Naturalnej przez Francuskie Ministerstwo ds. Przemysłu i Komercji.

Kosmetyki Cattier

Cattier

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.