Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OrientanaKosmetyki Orietnana powstają w dwóch fabrykach: w Indiach i Tajwanie, gdzie firma ma stały dostęp do surowca najwyższej jakości. Fabryka w Indiach ma produkcyjny certyfikat według zasad Ayurveda, Siddha, Unani nadawany przez rząd indyjski.
Od dzisiaj 28.II. 2015 TANIEJ!
Rewelacyjne kosmetyki
Kliknij Orientana w naszym Sklepie Naturalna Medycyna.
Orientana prowadzi szczegółową kontrolę jakości dostarczanych surowców. Dba o to, aby wszystkie składniki roślinne pochodziły z czystych ekologicznie rejonów Azji, a część ze stosowanych w kosmetykach roślin pozyskuje z własnych upraw.

Tylko produkty naturalne najlepiej wspierają zdrowe życie i piękny wygląd. Orientana to linia kosmetyków naturalnych, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, nie zawierają niedozwolonych substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.

Kosmetyki Orientana - to kosmetyki naturalne bez parabenów, pochodnych ropy naftowej (parafiny, oleju mineralnego, wazeliny), silikonów, PEGów, szkodliwych barwników i sztucznych zapachów.


Kosmetyki Orientana oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają surowców zwierzęcych, wyjątek stanowi wosk pszczeli, kozie mleko i śluz ślimaka - pozyskiwane bez szkody dla zwierząt. Kosmetyki Orientana są przebadane dermatologicznie.

Orientana stouje tylko naturalne, nieprzetworzone ekstrakty roślinne: tłoczone na zimno oleje roślinne, masła roślinne, świeże ekstrakty roślinne. Tak przygotowane kosmetyki, nie tracą swoich cennych wartości. Dzięki temu produkty Orientany przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę. Nie podrażniają i nie uczulają. Część z kosmetyków przygotowywana jest ręcznie, w oparciu o sprawdzone ajurwedyjskie receptury i wiedzę tradycyjnej medycyny azjatyckiej.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób chcących dbać o swój wygląd i zdrowie, lecz także do wszystkich, którym bliski jest model życia w zgodzie z naturą.

Orientana Logo
Od dzisiaj 28.II. 2015 TANIEJ!
Rewelacyjne kosmetyki
Kliknij Orientana w naszym Sklepie Naturalna Medycyna.

Orientana

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.