Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Astaksantyna

Hawajska Astaksantyna. Dwa opakowania w cenie jednego. Suplement diety AntiOxidants to kompozycja innowacyjnych składników o działaniu antyoksydacyjnym, czyli przeciwutleniającym w opatentowanej technologii LICAPS®. Przeczytaj nowy artykuł kliknij Astaksantyna!

Przeciwutleniacze (antyoksydanty, antyutleniacze) to naturalne substancje roślinne, które wspierają naturalne mechanizmy obronne komórek człowieka, zapobiegają utlenianiu, czyli procesowi chemicznemu, który następuje w wyniku ekspozycji na powietrze (tlen), wysoką temperaturę czy też światło.

Antyoksydanty występują często w suplementach diety i są powszechnie uważane za środek prewencyjny w zapobieganiu licznym chorobom.

 

Suplement diety AntiOxidants z astaksantyną został wzbogacony o astaksantynę, czyli innowacyjny naturalny karetonoid, naturalny składnik pochodzący z alg morskich, który można scharakteryzować trzema punktami:
- Astaksantyna jest 550 razy silniejsza od witaminy E, 
- Astaksantyna jest 800 razy mocniejszy niż koenzym Q10, 
-
Astaksantyna jest 40 razy mocniejszy niż sam betakaroten

Głównym naturalnym źródłem astaksantyny są mikroalgi Haematococcus pluvialis, w których zawartość tego związku jest najwyższa wśród znanych organizmów. Badania wykazują, że związek ten wspomaga pracę mięśni i wytrzymałość organizmu. Zmniejsza ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu, ochrania czerwone ciałka krwi transportujących tlen do organów. Zmniejsza widoczne oznaki przedwczesnego starzenia i poprawia ogólną kondycję skóry.
Przeczytaj nowy artykuł kliknij Astaksantyna!

Astimax z astaksantyną


Astaksantyna

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.