Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Noscar Znany od lat Krem z masy perłowej NoScar niezmiennie cieszy się uznaniem konsumentów oraz środowisk lekarskich i farmaceutów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Czytelnicy londyńskiego tygodnika "The Sunday Times" już sześć lat temu przyznali kremowi z masy perłowej NoScar pierwsze miejsce w rankingu kremów skutecznie likwidujących rozstępy i blizny.

Krem NoScar jest zalecany na blizny o zróżnicowanej etiologii po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych,

po trądziku i na bliznowce. Składniki kremu działają rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn.

Innowacyjna formuła kremu NoScar została opracowana z wykorzystaniem działania aktywnych składników, takich jak rozpuszczalna masa perłowa, komórki macierzyste z wąkrotki azjatyckiej, kwas hialuronowy i L-arginina.

Krem NoScar
NosCar

Noscar

Nagrody NoScar

Noscar

Noscar


 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.