Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

green magmaPoszukiwany teraz na rynku Green Magma – to czysty i enzymatycznie żywy sok z liści ekologicznie uprawianego Młodego Jęczmienia połączony w specjalny synergiczny sposób z ekologicznie uprawianym Brązowym Ryżem oraz ekologiczną Maltodekstryną.

Pełna gama witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów. Jest uprawiany sposobem organicznym bez dodatku herbicydów i pestycydów. Wysokość na której jest uprawiany wspomaga produkowanie większej ilości białka.

Podlewanie wodą mineralną wprost z podziemnych źródeł gwarantuje świeżość i czystość tej wspaniałej rośliny.
Green Magma
- przywraca równowagę kwasowo-zasadową,
- jest 2 razy skuteczniejszy niż szpinak.
- zielone listki Młodego Jęczmienia w porównaniu z pszenicą mają ponad 2 razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza, 25 razy więcej potasu i aż 37 razy więcej wapnia.
- wysoka zawartość betakarotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B. - zawiera bardzo skuteczny przeciwutleniacz 2″-O-glikozylisowiteksyna (GIV), którego działanie jest kilkukrotnie razy wyższe od witaminy C oraz pięćsetkroć razy wyższe niż działanie witaminy E.

UWAGA:
Przeciwskazania: - Produkt nieodpowiedni dla diabetyków!

Z jednej płaskiej łyżeczki sproszkowanego soku i szklanki wody po wymieszaniu otrzymujemy szklankę soku, którego zawartość składników mineralnych i substancji odżywczych odpowiada składem 2 kg ekologicznie uprawianych owoców i warzyw!!!

Green Magma nie jest preparatem wspomagającym odchudzanie.

Natomiast Zielony Jęczmień
Jęczmień
Green Magma

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.