Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Chrisal logoJuż ponad 25 lat belgijska firma Chrisal specjalizuje się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych doskonałych produktów do czyszczenia, pielęgnacji, czystości i trwałej optymalnej higieny. W zakresie higieny probiotyki Chrisal od lat są liderem światowego rynku. Chrisal jest rozpowszechniony wśród profesjonalistów

od czystości w USA i Europie. W Polsce? Powiedzmy szczerze - niezbyt. Chrisal jest czysty i bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska!

Chrisal to w wielu przypadkach koncentraty, więc nie patrz na cenę jednego opakowania, tylko przelicz to na 100 litrów po rozcieńczeniu.

Również weź pod uwagę to, że dzięki pożytecznym bakteriom preparaty Chrisal mają przedłużone działanie. Umyłeś ręce, wytarłeś, ale to nie koniec działania Chrisal. Na Twoich dłoniach zostały dobre bakterie, które jeszcze przez wiele godzin Bronią Twojego Zdrowia.

Chrisal

Chrisal i świat

Chrisal - załoga 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.