Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Katalog hurtowy HolisticWłaśnie uruchomiliśmy nową stronę hurtowy Katalog Holistic Polska.
Holistic Sverige AB jest niezwykłą firmą propagującą ideę zdrowego świata wolnego do chorób i zanieczyszczeń. Naszym mottem jest:
"Aby żyć zdrowo musimy żyć w równowadze."
Idee firmy stworzył Bertil Wosk z zawodu nauczyciel matematyki i fizyki, studiował też filozofie ale jego prawdziwą pasją stała się medycyna naturalna. Bertril jest terapeutą medycyny naturalnej ze specjalnością terapeuta żywieniowy, dzięki swojej pasji pomógł wielu ludziom wrócić do zdrowia.

W 2002 roku Bertil Wosk i Pelle Randberg (dobry przyjaciel Bertrila) stworzyli firmę Holistic Sverige AB. Początki były trudne. Firma mieściła się w wynajętym, małym pokoju w szpitalu w Vadstenie, zaczynali od 3 produktów i sukcesywnie powiększali ofertę wprowadzając nowe produkty i dbając o każdy szczegół produkcji i najwyższą jakość. Krokiem milowym było zaproszenie Bertrila do programu telewizyjnego jako eksperta żywieniowego który analizował badania i dobierał dietę oraz suplementy uczestnikom programu. Suplementy Holistic zyskały dużą popularność ze względu na wysoką jakość, do 2007 roku sprzedawane były tylko wykwalifikowanym terapeutą, jednak ilość ludzi potrzebujących tych preparatów przerosła ich możliwości więc zostały udostępnione dobrym sklepom. Dzięki dużej wiedzy Bertrila, wysokiej jakości produktów i stale zwiększającego się zainteresowania w 2010 roku firma przeniosła się do Motali gdzie ma nową siedzibę i duże magazyny potrzebne do pokrycia zapotrzebowania na suplementy i preparaty marki Holistic, światowego lidera jakości i popularności wśród szwedzkich terapeutów. Bertil Wosk jest znanym w Szwecji autorytetem w sprawach zdrowego życia, środowiska i medycyny alternatywnej.

Prowadzone od kilku miesięcy negocjacje i doskonała jakość naszych usług zaowocowały przyznaniem nam statusu Dystrybutora Holistic Polska.

Holistic, światowy lider jakości w Twoim sklepie!

Zapraszamy do współpracy
www.suplementy-holistic.pl


 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.