Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Preparaty monoatomowe, Kosmetyki monoatomowe i Suplementy monoatomowe w dużym wyborze znajdziesz w naszym sklepie Naturalna Medycyna.  innowacyjne kosmetyki i suplementy diety oparte na mikroelementach, które pielęgnują, regenerują i odmładzają organizm. Nasze preparaty zawierają monojonowe złoto i srebro oraz krzem organiczny z borem. Nie zawierają parabenów, substancji pochodzenia zwierzęcego oraz mocnych konserwantów.
Dermokosmetyki z linii Golden Touch, Silver Touch oraz Organic Silica zostały stworzone na bazie aktywnych mikroelementów, posiadających doskonałe właściwości pielęgnacyjne i regenerujące znane już w starożytności.

Nasze preparaty zawierają min. składniki takie jak: złoto, srebro, krzem, miedź w postaci monojonowej, które są dużo mniejsze niż nanocząsteczki stosowane do tej pory w kosmetykach.

Suplementy diety Silor+ B oraz Biochelaty NIE ZAWIERAJĄ: parabenów, spulchniaczy, wypełniaczy, barwników, substancji zbrylających, substancji zapachowych.

Wszystkie te produkty zostały wyprodukowane przez firmę Invex Remedies która została utworzona w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny chemik i wynalazca Stanisław Szczepaniak. Twórca ponad 150 patentów, zdobywca licznych tytułów, nagród i złotych medali na targach wynalazczości.

Dzięki tej współpracy firma Invex Remedies opracowała i opatentowała zaawansowaną technologię dla kosmetologii, w której uzyskuje się cząstki pierwiastków ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż nanocząsteczki, odpowiednio rozdrobnione i zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów co zapewnia ich maksymalną skuteczność. Tak podana forma składników aktywnych jest najbardziej efektywną i przyswajalną przez skórę i organizm kombinacją niezbędnych do życia mikroelementów.

Innowacyjne receptury będące bazą naszych kosmetyków i suplementów diety są chronione wieloma patentami, zgłoszeniami patentowymi i znakami towarowymi. Zostały nagrodzone Złotymi Medalami, Pucharami i Dyplomami na trzech kontynentach oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami krajowymi.

Zapis video wykładu Stanisława Szczepaniaka znajdziesz Tutaj >>>

Preparaty Monoatomowe
Preparaty monoatomowe

 

 


 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.