Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

holistic PolskaOd 2 do 4 października zapraszamy na ósmą edycję Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD  oraz czwartą edycji Targów Ekologicznego Stylu życia beECO, podczas których na stoisku 103 zaprezentujemy hurtową ofertę Holistic Polska.

Doskonałe suplementy szwedzkiej firmy Holistic kupisz w naszym sklepie Tutaj>>>

Na targach prezentują się wiodący producenci i dystrybutorzy branży bioproduków. Targi NATURA FOOD & beECO są najważniejszą i największą  imprezą branży produktów żywności wysokiej jakości. Na przestrzeni ponad 6 tys. metrów kwadratowych oprócz naszej oferty Holistic Polska swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 firm z branży bioprodutów, w tym producentów, przetwórców i dystrybutorów żywność ekologiczną, naturalną i tradycyjną, a także naturalne i ekologiczne kosmetyki, środki czystości czy  sprzęt gospodarstwa domowego wytwarzany z przyjaznych dla środowiska materiałów.

Zapraszamy do odwiedzenia
naszego stoiska na
VIII Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Regionalnej
NATURA FOOD

Międzynarodowe Targi Łódzkie
ul. ks. Skoprupki 21
90-532 Łódź

Nasze
Stoisko Nr 103
prezentuje produkty
Holistic Polska
Zapraszamy


Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.