Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ganoderma CordycepsW naszym sklepie oferujemy w doskonałej cenie (B. Tanio!) limitowany zestaw Ganoderma Lucidum inaczej Reishi (sproszkowana grzybnia 80% i zarodniki 20%) 60 kaps. + Cordyceps sinensis inaczej Maczużnik chiński  60 kaps.

Limitowany zestaw
składnik zestawu Ganoderma Lucidum
składnik zestawu Cordyceps sinensis

Dla kogo taki zestaw? Dla każdego komu Zdrowie miłe.

O ganoderma lucidum znajdziesz na naszej stronie przez wyszukiwarkę - pisaliśmy wielokrotnie.
Ganoderma lucidum (Reishi) to grzyb leczniczy: leki z tego grzyba stosuje się w chronicznej żółtaczce, nadciśnieniu, astmie i bronchicie. Leczono nim także bezsenność, schorzenia żołądka, stany zapalne stawów i nerek. W zapisach chińskich z XVI wieku można znaleźć także informacje, że systematyczne podawanie leku z lakownicy lśniącej obniża masę ciała i wzmacnia płodność.

Ganoderma lucidum (Reishi) we współczesnej medycynie chińskiej używa się jako środek wzmacniający siły organizmu, pomagający także w przypadkach chorób nowotworowych.

Grzyb Ganoderma lucidum znany jest w Chinach od starożytności. W publikacjach medycznych został sklasyfikowany na Pierwszym Miejscu spośród 120 roślin mających istotne znaczenie dla organizmu człowieka.

Ganoderma Lucidum

Cordyceps sinensis to również starożytny środek wydatnie wzmacniający organizm. Może być stosowany przez sportowców. Nie jest kwalifikowany jako doping!

Cordyceps sinensis

Zestaw limitowany


 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.