Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Preparaty liposomalnePreparaty liposomalne o bardzo wysokiej przyswajalności wykonane w nowatorskiej technologii LET.
Ta niesamowita technologia działa dzięki naturalnemu zjawisku, które bierze udział w tworzeniu nowego życia. Zjawiskiem tym jest naturalne zachowanie się fosfolipidów, które znajdując się w roztworze wodnym i w odpowiednich warunkach formują mikro-pęcherzyki.

Pęcherzyki te nazwane “liposomami” automatycznie wypełniają się roztworem wodnym, w którym się znajdują i jeśli w roztworze tym zostanie umieszczona na przykład witamina C, to wypełnią się tą witaminą po brzegi.

Otoczka liposomu złożona z warstw błony biologicznej identycznej z błoną otaczającą żywą komórkę stanowi bezpieczny nośnik substancji w niej zawartej oraz gwarantuje łatwe wniknięcie liposomu do tkanki. Skutecznie chroni ją przed działaniem procesu trawienia i uwalnia substancję dopiero w momencie dotarcia do tkanki, dla której została przeznaczona.

Dzięki temu skuteczność działania Preparatów Liposomalnych, na przykład Liposomalnej Witaminy C jest o wiele wyższa niż skuteczność Witaminy C przyjmowanej tradycyjnymi metodami.

Preparaty liposomalne

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.