Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Glutation LiposomalnyGlutation Liposomalny Altrient GSH to nasza najnowsza propozycja.
Wiedza powszechna na temat witaminy C jest można powiedzieć zadowalająca. Na temat liposomalnej witaminy C wiemy już mniej. A na temat Glutationu, a szczególnie na temat Liposomalnego Glutationu śmiało można powiedzieć że wiedza jest zbliżona do zera. A to błąd.
By naprawić ten błąd uruchomiliśmy i rozbudowujemy nową stronę www.preparaty-liposomalne.pl. Odwiedzaj tę stronę co jakiś czas jeżeli Ci Zdrowie miłe.

Glutation jest potrzebny każdemu, a szczególnie ludziom chorym i starszym. Glutation otrzymasz w jedzeniu.
Żywność bogata w glutation to: awokado, szparagi, brokuły, brukselka, czosnek, cebula, kapusta.
Ale pamiętaj!
Po pierwsze jest go niewiele.
Po drugie aby dostał się do komórki musi przejść długą drogę.
W żołądku zostanie strawiony - rozłożony na czynniki pierwsze
czyli jedząc nawet po 10 awokado dziennie nie dostarczasz Glutationu, tylko materiał z którego organizm w efekcie wielu skomplikowanych operacji wyprodukuje troszkę działającego glutationu.

Stosując Liposomalny Glutation GSH dostarczasz bezpośrednio do komórki efektywnie działający Glutation, czyli samo Zdrowie.

Glutation Liposomalny
Glutation Liposomalny


Dziełanie Glutationu

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.