Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

3 marca 2016 r.

Dziwidło - GlukomannanGlukomannan preparat, który naprawdę pomaga w odchudzaniu.
Glukomannan to ekstrakt z korzenia przedziwnej rosliny po polsku nazwanej Dziwidło.
Łacińska nazwa Amorphophallus konjac.
O ile wielokrotnie wymyślają polskie i łacińskie nazwy, to w tym przypadku i Phallus, i Dziwidło mają stuprocentowe uzasadnienie.
Dziwidło to przedziwnie piękna roślina, a działanie ekstraktu z korzenia pomogło wielu osobom w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Co ciekawe doskonale działa na ludzi którzy na przykład na stres reagują niepohamowanym

jedzeniem. Dziwidło wyłącza nieposkromiony apetyt.
Glukomannan to naturalne włókno otrzymywane z korzenia rośliny Amorphophallus konjac - polska nazwa Dziwidło. Realnie wspomaga pozbycie się nadmiernych kilogramów i zwiększa efekty odchudzania. Glukomannan ułatwia utratę wagi u otyłych i to nawet w przypadku braku ograniczenia kalorii w diecie. Wywołuje uczucie sytości ponieważ wiąże wodę, tworząc z nią gęsty żel. Z tego właśnie powodu opóźnia opróżnianie treści żołądka i spowalnia uwalnianie cukru do krwiobiegu, co pomaga obniżyć poziom insuliny i glukozy we krwi, a przez to zmniejszyć łaknienie.

Korzyści dla zdrowia:
ułatwia odchudzanie
hamuje apetyt
pomaga obniżyć poziom glukozy

Dziwidło
Glukomannan

Dziwidło
Amorphophallus konjac - Dziwidło.

   

 

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.