Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kosmetyki Kuehn Kosmetik.

Propagujemy na polskim rynku naturalne kosmetyki oparte na wiedzy i recepturach wywodzących się z medycyny ludowej, doświadczeń zielarni i oczywiście współczesnej wiedzy i technologii produkowane przez niemiecką firmę
Kuehn Kosmetik.

Są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale także wspomagające mechanizmy obronne organizmu, procesy leczenia, uśmierzające ból czy niwelujące uczucie dyskomfortu.

W naszym serwisie przedstawiamy Państwu produkty, nowej na naszym rynku, niemieckiej firmy
Kuehn Kosmetik szczycącej się apteczną jakością swoich produktów (APOTHEKENQUALITAT),  wyjątkową sterylnością, starannością doboru składników i dbałością o zgodność receptur.

Seria „dr Sacher’s" szczególnie polecana dla osób o skórze wrażliwej i delikatnej. Kosmetyki bez dodatków zapachowych, przeznaczone dla osób z alergią, są dodatkowo oznaczone.

Kuehn Kosmetik jest także specjalistą w produkcji kosmetyków przeznaczonych dla osób aktywnych, sportowców- amatorów i wyczynowców, a  także osób przeciążonych pracą fizyczną  czy zmęczonych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Kuehn Kosmetik i zakupów w naszym sklepie.

Kosmetyki Kuehn Kosmetik kupisz w naszym sklepie
Naturalna Medycyna
Plac Powstańców Wielkopolskich 3/1
65-075 Zielona Góra
tel. +48 (68) 324 21 27
lub w naszym sklepie internetowym tutaj:
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/5_kuhn-kosmetik

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.