Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Orientana Naturalne kosmetyki
ORIENTANA to 100% naturalne
kosmetyki.

Kosmetyki Orientana zawierają składniki roślinne pochodzące z czystych ekologicznie rejonów Azji. Receptury kosmetyków Orientana stworzone zostały w oparciu o wiedzę i doświadczenie Dalekiego Wschodu, głównie tradycyjnej medycyny azjatyckiej.

Kosmetyki Orientana przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę.

W naturalnych kosmetykach Orientana nie znajdziecie szkodliwej chemii, PEG-ów, parabenów, sztucznych zapachów czy koloryzatorów. Nie zawierają żadnych substancji pochodzących od zwierząt.

Kosmetyków nie testujemy na zwierzętach.

Mieszkańców Zielonej Góry i okolic
Zapraszamy
do naszego sklepu gdzie kupicie naturalne kosmetyki Orientana

Internetowy Sklep Naturalna Medycyna Zielona Góra
Wszystkich zapraszamy do sklepu internetowego
http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/30_orientana

ORIENTANA to maski-kremy łączące intensywność maseczki z codzienną pielęgnacją kremem na noc.

Opracowaliśmy unikalne połączenie maseczki i kremu na noc. Maska-krem działa tak intensywnie jak maseczka, a jednocześnie tak jak krem bardzo dobrze się wchłania i możesz ją bezpiecznie stosować każdej nocy.

Najnowsze badania wykazały, że odnowa skóry i aktywna percepcja substancji odżywczych najefektywniej zachodzi między godziną 20.00 a 7.00 rano – gdy ty odpoczywasz Twoja maska-krem ORIENTANA pracuje dla twojej urody.

ORIENTANA to specjalna konsystencja kosmetyków.

Wypracowana przez nas żelowa konsystencja ułatwia wnikanie w skórę składników osiem razy efektywniej niż w zwykłych kremach. Dzięki tej konsystencji ułatwiony zostaje proces osmozy. Ponad 90% naturalnych odżywczych składników z łatwością wchłania się w skórę, a jednocześnie skóra uwalnia szkodliwe substancje i oczyszcza się.

Oferujemy maski-kremy do profesjonalnego stosowania w gabinetach kosmetycznych - wprowadzane ultradźwiękami i masażem manualnym, a także do codziennego stosowania na noc.

Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.