Naturalna medycyna

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Chodzenie po żarach

Park Rekreacyjno-Rozrywkowy Dzika Ochla koło Zielonej Góry www.dzikaochla.pl oferuje ciekawe imprezy i pokazy. Jednym z najciekawszych z punktu widzenia Naturalnej Medycyny jest pokaz i nauka chodzenia po rozrzażonych węglach by  skutecznie  aktywizować niesamowity wzrost odporności.
Czy to bezpieczne? W 100%.

Zapraszamy!

Na zdjęciach pokaz chodzenia po żarach, czyli Firewalking pod opieką Zielonogórskiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin. Każdy z gości mógł przejść instruktaż i osobiście chodzić po żarach. To co wydaje Wam się niemożliwe, można zrealizować po krótkim szkoleniu. To jedyna okazja do zmierzenia się z żywiołem ognia i przekroczenia wytyczonych przez strach granic oraz własnych słabości. Po tym doświadczeniu uwierzycie, że jesteście w stanie pokonać wszystkie trudności.

Chodzenie po żarach

Chodzenie po żarach

Chodzenie po żarach

Chodzenie po żarach

Chodzenie po żarach


Wszystko dla zdrowia


Naturalna medycyna

Uwaga!
Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie Naturalna Medycyna służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem.