ESSIAC® herbatka ziołowa
oryginalna, wzmacniająca zdrowie herbatka ziołowa pochodząca z Kanady.

Naturalne lekarstwa zawsze miały swoje miejsce w historii, na długo zanim ludzkość zaczęła badania fizyki molekularnej i syntezę leków złożonych. Naturalne środki lecznicze były przekazywane z pokolenia na pokolenie, wytrzymując próbę czasu.

Essiac kupisz w naszym sklepie
Naturalna Medycyna
Plac Powstańców Wielkopolskich 3/1
65-075 Zielona Góra
tel. +48 (68) 324 21 27
lub w naszym sklepie internetowym tutaj:
http://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/

essiac 1ESSIAC® jest jedną z takich naturalnych mieszanek ziołowych. Rene Caisse, kanadyjska pielęgniarka, która poświęciła życie ludziom cierpiącym, przekazała recepturę mieszanki ziołowej ESSIAC® za symbolicznego dolara w 1977 roku firmie Resperin Corporation w Kanadzie. ESSIAC® wywodzący się z Resperin Corporation jest sporządzony według oryginalnej receptury Rene Caisse. Zgodnie z recepturą Rene Caisse, stosowaną od 1922 roku - ESSIAC® - jest czteroskładnikową mieszanką sproszkowanych ziół, połączonych ze sobą w ściśle określonych proporcjach dla osiągnięcia maksymalnego efektu synergii (współdziałania). Czynniki roślinne zawarte w preparacie używane w medycynie naturalnej niezależnie od siebie od setek lat, pomogły tysiącom ludzi na całym świecie, okazały się skuteczne również w połączeniu z lekami lub środkami leczniczymi. ESSIAC® - herbatka ziołowa - jest wykonywana w 100% z czystych ziół najwyższej jakości (mikrobiologicznie oznaczanych). Tylko wybrane gatunki niżej wymienionych roślin, są zbierane w okresie ich szczytowej wartości i wykorzystywane do produkcji mieszanki.
Zioła te przyjmowane w odpowiednich ilościach wykazują zdolności pobudzania całego organizmu, oczyszczania z zalegających toksyn. Przyjmujący je mogą mieć uczucie odnawiania, a także poczucie przypływu energii i odmładzania.

ESSIAC® jest legalnie sprowadzany do Polski tylko przez
Generalnego Przedstawiciela ESSIAC® Canada International w Polsce "VOL-MAL" s.c.

Znana i stosowana na świecie od prawie 80 lat herbatka ziołowa ESSIAC® jest w opinii wielu ludzi (tak przyjmujących ją jak i lekarzy) pomocna w przypadkach różnego rodzaju schorzeń. W skład tego suplementu wchodzą: szczaw polny, korzeń łopianu, kora wiązu czerwonego oraz korzeń rzewienia zwanego też rabarbarem indiańskim. Bardzo ważną rzeczą jest odpowiedni dobór i proporcje wchodzących w skład oryginalnej formuły ESSIAC® ziół. To właśnie te czynniki stanowią o pozytywnym i efektywnym działaniu ESSIAC®.

Niestety, w Polsce pojawiły się już produkty nie mające nic wspólnego z prawdziwą herbatką ziołową ESSIAC® , a jednak (bezprawnie) przypisujące sobie jej właściwości. Zmiany lub "udoskonalenia" w przepisie ziołowym mogą i często doprowadzają zlikwidowania działania konkretnych składników. Charakterystyczną wspólną cechą dla tych wszystkich innych produktów jest odwoływanie się do oryginalnego ESSIAC® - jego nazwy, składu i działania.

Znane są nam przypadki osób stosujących herbatkę ziołową ESSIAC® w przypadku konkretnych dolegliwości. ESSIAC® pomógł im właśnie w tym celu dla jakiego rozpoczęli kurację. Ale musimy wiedzieć, że na tym nie kończą się dobroczynne efekty stosowania tego suplementu. Oczyszczające i wzmacniające działanie ziół wchodzących w skład ESSIAC® odnosi się do całego organizmu. Możliwe, że dla osób stosujących ESSIAC® stanie się to widoczne dopiero po pewnym czasie. Dla uzyskania jak najlepszych efektów herbatka ziołowa ESSIAC® powinna być stosowana w odpowiednich ilościach przez dłuższy okres czasu.

Essiac - Sposób parzenia Tutaj >>>